Astroloji Günlük Burc yorumlariz

 • Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

  Savaş Ay Vefat Etti

  Bir zamanların A Takımı ve usta Tv Proğramcılığı yapan Savaş Ay vefat etti. Usta Gazeteci ve Televizyoncu Savaş Ay bugün hayata gözlerini yumdu.

  Milyonlarca insanı gözu yaşlı geri de bırakan Savaş Ay’ı ne yazık bugün aramızdan kaybettik. Ailesine Allah sabır geriye kalanlara baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

  savaş-ay

   

  Yaklaşık olarak 1,5 Ay’a yakın Kanserle mücadele eden ve tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

  Savaş Ay’ı A Takımı Atv de yayınlayan proğramıyla yediden 70′e herkezin sevdiği bir Gazeteci ve Televizyoncuydu.

  Savaş Ay kimdir? 

  Gazeteci Savaş Ay, Şükran ve Turan Ay’ın oğlu olarak dünyaya geldi. Marmara Ticari Bilimler Akademisi’nde eğitimini tamamlayarak, daha sonra Gazeteciliğe 1974 yılın’da Dünya Gazete’sinde muhabir olarak iş hayatına başladı.

  Tercüman Gazetesi sırayısıyla Vatan, Milliyet, Sabah gazelerinde ve Akajans’ta görev aldı.

  ATV, TGRT, KANAL D , KANAL 6 Show Tv  ve Star Tv Televizon ekranların da A Takımı Savaş Ay’la Televizson proğram yayını yaptı.

  Usta ve Gazeteci Yazar olan Savaş Ay 1 erkek ve de bir kız çoçuğu babasıydı. Uzun zaman dan beri gırtlak kanseri tedavisi görüyordu. 09.11.2013 Cumartesi günü hayata gözlerini kapattı.

  Savaş Ay yağtığı Televizon Proğramın da genellikle A Takımı proğramında hem Türkiye’yi hem de tüm Dünya ülkelerini gezip bizlere bu ülkelerin tanıtımını ve sokak çoçuklarına karşı yardım severliğiyle bilinen Savaş Ay’ın çok hayranı vardı.

  Savaş Ay ailesine bağ sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

  Savaş Ay Resimlerisavaş-ay-resimlerisavaş

  a-takımıay

  Savaş Ay Vefat Etti Benzer Yazılar

  Şanlı Türkiye’mizin birbirinden güzel Al Bayrak ile süslenmiş resim ve fotoğraflarını sizler için sergiledik. Her Türk evladının gururla
  2014 yılına girerken Bayanlarla ve kızlara özel yeni çokan son model 2014 yeni çanta modelleri’ni sizler için koleksiyon şeklin de bir arada

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz




  Savaş Ay Vefat Etti Etiketler

  SohbetChat.Org ile Sohbet Chat | Chat Sohbet | Sohbet Odaları Google üzerinden Bizlere Sohbet, Chat Sitemap gibi kelimeler de ulaşabilirsiniz.

  Best-quality discount drugs canadian pharmacy ~]\ order kamagra and doctors advice. Customers searching our Canadian pharmacy online `>&. canadian drugs from our prescription service. No prescription http://medbooking.org &:`) Canadian pharmacy cialis licensed Canadian pharmacy.

  Warning: scandir(/home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/../../../../) [function.scandir]: failed to open dir: Permission denied in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

  Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 13): Permission denied in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 47