Astroloji Günlük Burc yorumlariz

 • Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

  Gabile Sohbet

  Gabile toplum arasında sürekli dışlanan yada kötü gözle bakılan gabile arkadaşlık sitelerini bugün sizlerle paylaşmak ve bu doğrultuda özgürce bir şekil de hayatlarını sürdürmek ve bu doğrultuda kendilerine yeni arkadaşlıklak kurmak icin gabile siteleri arıyan siz değerli misafir ve kullanıcılarımıza bugün sizlere biraz gabile arkadaşlık ve muhabbet odamızdan söz etmek istiyorum.

  Türkiye de son zamanda her ne kadar insanlar yazılı ve sesli kameralı arkadaşlık sitelerini kendi zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda yada tamamen artıkı Java yazılı (text) dediğimiz sohbet sitelerini artık belirli bir ücret ve üyelikli bir sistem üzerine kurmaya ve bu şekil de yönetmek istiyen sitelere benzer özellikde bir sitemız olmadığını buradan belirtmek istiyorum. Tamamen sitemiz Google,Bing,Yandex, Facebook ve Twitter gibi siteler üzerin de gelen gercek kullanıcılardan oluşmaktadır. Sitemiz odaları üzerin de sizlere vermiş olduğumuz hizmet ise tamamen burada farklı arayış yapan kullanıcıların bulunmadığı tamamen seviyeli saygın bir ortamda gabile arkadaşlık kurmak isteyenlerin ve global sohbet odalarımıza bu şekil giriş yaptıkları bir arkadaşlık sitesidir.

  Toplum arasın da her nekadar gabilee kötü bir şekil de adlandırılıp ”Top” gibi hoş olmuyan kelimelerle  anımsanan bu durumu biz hiç doğru bulmuyoruz. Gabile buradaki cinsel arayış ve cinsel arkadaşlık isteği tamamen insanların kendi arzu ve duyguları ile  giriş yaptıkları bir eğlence sitesi üzerin de kendi yaş ve zevklerine Uygun ileriye dönük güzel bir arkadaşlık kurmak istiyen Türkiye’nin dört bir yanında sitemize her Şehir ve ilçe den giriş yapan kullanıcılarımızdan oluşmaktadır.

  Öncelikle biraz sizlere gabile hakkında ön Bilgi sunmak istiyorum.

  Gabile nedir? Gabile’nin Anlamı

  Gabile kısa adı LGBT kullanıcılara yönelik merkezi İstanbul’da bulunan üyelerine arkadaşlık, Partner sohbet ve cinsellik arayışı sunan Türkiye’nin en büyük eşcinsel arkadaşlık portalı ve LGBR sosyal ağıdır. 1999 yılından açılmıştır.

  Burada binlerce kullanıcı ve milyonlarca üyesi olan Gabile sohbet siteleri tamamen sadece kötü siteler den oluşmamaktadır. Mesela Radyo Gabile olarak hizmet veren Gabile Radyo sitesin de son zamanda Türk sanatcılardan olan Sibel Tüzün, Yonca Evcimik ve Zeynep Aydın ve Vj Bülent gibi bir çok Ünlü isim yayına konuk etmiş gabile radyo kanalı mevcuttur. Genelikle Istanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Adana, Antalya gibi ve özellikle Taksim de bulunan Club Otherway isimli bar tamamen gabile kişilere hizmet vermek için açılmıştır. Bizler de düşündük sitemiz global odalarında gabile arıyan kullanıcılarımıza tamamen Sevgi saygı ve küfürsiz cinsel sohbet olmadan tamamen tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyen kullanıcılarımıza güzel bir ortam da yeni bir Kanal açmak için bizler de kolları sıvadık, ve global sohbet kanallarımız arasına yeni bir Kanal daha ilave etmiş olduk.

  Genel global kanallarımızda  sohbet kanalımız üzerin de sizler de Kanal listesin de yer Alan kişilerle isterseniz kanalda isterseniz özel bire bir odalar da yada (privat) özel pencere kimselerin sizlerin görmeyeceği tamamen iki kişilik sohbet penceresin de sizler de kendi profilinizden başlayarak karşınızdaki kişiye kendinizden söz edebilirsiniz.

  Gabile sitelerine giriş yaptığınızda genellikle bu sitelerin 18 siteler olduğunu anımsatan Gabile amblemini bulabilirsiniz. Gabile sitesine her ne kadar Türkiye’den erişim Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın kararı ile idari tedbir uygulansa ve girişi yasaklanıp engellese bile insanlar son zamanda Akıllı Mobil cep telefonlardan Google Play Store üzerin den ve Andor İRC gibi proğramlar sayesin de Cep Telefonları’ndada kolay bir şekil de gabile sitesine giriş yapmaktadırlar.

  Türkiye de Gabile gibi benzer şekil de hizmet veren bir kaç site adresini sizlerle paylaşmak istiyorum.

  1- Gabilesohbet.Net  Bu site tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizlere hizmet vermektedir.

  2- Sohbetchat.com Yazılı ve aynı şekil de Google üzerinde kolay bir şekil de giriş yapabileceğiniz bu site sizlere Bay ve Bayan Arkadaşlık hizmeti sunmaktadır.

  3- Sohbetodalari.org Türkiye ve Avrupa da giriş yapan kullanıcıların giriş yaptıkları online bir arkadaşlık sitesidir.

  Gabile Chat odaların da sizler de olan biteni merak ediyorsanız sitemiz üzerin de sizlere vermiş olduğumuz arkadaşlık odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

  Şunu öncelikle belirtmek ve vurgulamak istiyorum, sitemiz asla Çocukarla yönelik şiddet içerikli bir sohbet ve tamamen cinsel konular üzerine hizmet vermez. Tamamen bilincli kişi ve kişilerin giriş yaptığı ciddi ve seviyeli bir ortamda yeni arkadaşlıklar bulmanıza  yardımcı olan bu sitemiz tamamen TC yasa ve kanunlarını göz önünde bulundurarak  tamamen sizlere belli kurallar dahilin de hizmet veren ücretsiz ve üyeliksiz bir site’dir. Lütfen sizler de global sohbet odalarımız da asla argo ve kötü söz küfür kötü rencide edecek hal ve harekeler de bulunmayınız. Herkese Teşekkür ederiz.

   

   

  Gabile Sohbet Benzer Yazılar

  Omegla denilince  bir çok insan gibi size de bu kelime muhakkak değişik gelecektir. Omegle aceba nedir?, omegle ne işe yarar? omegla ve chatroulette
  Kız ve Erkek misafirlerimize özel bir şekil de ciddi ve seviyeli bir ortamda izdivaç kurmalarını sağlıyoruz. Sitemiz tamamen arkadaşlık ve eğlence

  Toplam 4 Yorum Yapılmış

  1. nazli demişki 08 Şubat 16 21:55 

   slm ben nazli aslen kayserilm ama babm veft eti bulgatan geldik cidi durt birsi varsa arsin taslim beklim 00359899660687

  2. vildan demişki 29 Aralık 16 12:20 

   slm ben vildan yasim 28 hic evlilik yapmadim durust bir bey efendiylen tanisip ileriye donuk evlilik dusunuyorum her ulkeden ola bilir yas farki onemli deyil durust olan bu telden arasin 00359898936865

  3. […] Gabile Sohbet […]

  4. salım demişki 16 Temmuz 18 12:50 

   ask

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Gabile Sohbet Etiketler

  SohbetChat.Org ile Sohbet Chat | Chat Sohbet | Sohbet Odaları Google üzerinden Bizlere Sohbet, Chat Sitemap gibi kelimeler de ulaşabilirsiniz.

  Best-quality discount drugs canadian pharmacy ~]\ order kamagra and doctors advice. Customers searching our Canadian pharmacy online `>&. canadian drugs from our prescription service. No prescription http://medbooking.org &:`) Canadian pharmacy cialis licensed Canadian pharmacy.

  Warning: scandir(/home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/../../../../) [function.scandir]: failed to open dir: Permission denied in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

  Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 13): Permission denied in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/shptx72/domains/sohbetchat.org/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 47